آیت الله منتظری درگذشت

درود و رحمت خدا بر او باد...

حدیثی هست که وقتی عالمی از دنیا میرود، حفره‌ای )بخوانید خلاء یا جای خالی بزرگ(  ایجاد می‌شود که به هیچ روی پر نخواهد شد....

/ 8 نظر / 16 بازدید
بهزاد

سلام. روحش شاد. من هم امروز صبح دقیقاً یاد همین حدیث افتادم.

بله شیخ مطرود امام هم درگذشت! راستی چرا رهبران شما (موسوی، کروبی و خاتمی) این تناقض بزرگ ادعای در خط امام بودن و همزمان دوستی با شیخ مطرود امام را برای ما حل نمی کنند؟!!

علی

با دیدنش به یاد بزرگان صدر اسلام می افتادم درگذشت او ضایعه بسیار بزرگی برای مردمی بود که قدر او را می دانستند .

رویا

غریب روزگاری شده ... تسلیت

چون از مطالب دیگری که در وبلاگتان هست، بر می آید که حامی جنبش سبز هستید. بطور طبیعی رهبران جنبش سبز این سه نفرند. البته اگر نیستید و من اشتباه کرده ام، عذرخواهی میکنم.

ابراهیم

جواب برای علی: من هم با دیدن منتظری به یاد بزرگان صدر اسلام می افتادم. به یاد ابوموسی اشعری! که در مقابل امام زمانش ایستاد و از روی ساده لوحی حرفهای منافقان را بارها بر زبان آورد. سپس گول عمروعاص را خورد و امام بر حق را معزول دانست. البته مشابهت کامل نیست تقریبی است. ابوموسی هم در ابتدا مؤمن بود و در جبهه ی حق ولی امان از ساده لوحی امان ...!

نرگس (nbs)

روحش شاد ... آزادی اش مبارک ... هم ایشون هم آقای بهجت که فوت کردند من این رو حس کردم .

مازيار

بين اين همه عالم باسواد و شجاع، چرا آقاي منتظري رو انتخاب كرديد براي زدن حرف هاي كليشه اي در مورد علما؟اصلا شما به دين، اعتقاد داري كه به عالم ديني، ابراز ارادت ميكني؟ آيا اصلا ميتوني دو سه خط راجع به ايشون بنويسي؟يا اينا رو از ماهواره ياد گرفته اي؟ ميدوني منتظري، حامي يك قاتل (مهدي هاشمي) بوده؟شما كه فكر كنم خيلي براي حقوق بشر، دل بسوزوني.كسي كه فيزيك ميخونه، بايد ديگه از منطق، يه چيزايي بلد شده باشه و تا سواد سياسي پيدا نكرده، ابراز نظر نكنه.