روزهای کار و زندگی

همین روزها که سفارت انگلیس اشغال شده، همین روزها که هوا باز در نبود دوسه‌ روزه بارندگی آلوده شده، در دُم آلودگی‌ها روی کوهپایه‌های البرز زیبا، من در اتاقی کارم را شروع کرده‌ام. 

در همین روزها، هنوز اثاثه تازه منتقل شده‌ام به خانه، در همه جا پخش و پلا است. هنوز اجاق گازمان نصب نشده و چایی یعنی کتری برقی و چای کیسه‌ای. یخچال به جای آشپزخانه در اتاق خواب است از برکت کابینت‌سازان دقیق. لباسشویی هم هیچ کجا جا نمی‌شود.

اما زندگی به زیبایی هرچه تمام‌تر در همین برف‌ریزه‌های کنار راه در جریان است. با تپه‌نوردی صبحگاهی به سوی اتاقی که می‌شود کنار بخاری‌اش نشست و مقاله خواند و اگر اینترنت راه بیاید، در جلسات سی‌ام‌اس شرکت کرد.

در چنین روزهایی، آدم برای یک لحظه، کاملا اتفاقی، چشمش به نوشته‌ای از آلوچه‌خانوم می‌افتد که در فقدان گودر عزیز همه را به وبلاگ‌نویسی دوباره دعوت می‌کند. همین دعوت، به آنی نتیجه‌اش می‌شود چرخیدن دستهای من روی صفحه کلید....

سلام زندگی! سلام شهری از آب!!!

/ 11 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

رسیدن به خیر. به هر دو. به شهری از آب و به کشوری بر آب!

لیشام

و علیکِ السلام :) البته بنده نه «زندگی» هستم و نه «شهری از آب»! به طور کلی عرض کردم: سلام

دارا

[لبخند] کوتاه و ساده و قشنگ. یه گزارش از زندگی. رسیدنتون خیر مقدم[گل] نصب لباسشویی بلد نیستم اما به عنوان یک تازه از راه رسیده اگه کاری از دستم برآمد خبرم کنین لطفا. تا گپی و استکان چایی

بهزاد

سلام. [لبخند]

امیرعلی

قضیه چیه؟ چرا دیگه نظر منو نمایش نمیدی؟ بخاط اینکه گفتم میخوام با شما بیشتر آشنا بشم؟

امیرعلی

مسخره

امیرعلی

ببخشید[بازنده][زبان]

نرگس ح

خوش اومدی عزیزم....ازینکه کمی نزدیک شدیم به هم خوشحالم. امیدوارم این روزهای گذار!!! که معمولا سخت هم هستند رو به آسونی و زودتر پشت سر بگذاری عزیز.

ده شبی

سلام عزیزم. کجا مشغول شدی؟ کوشی اصن):

نعیم

سلام باران خانوم که در اتاق بهم ریخته ات کنار کوهپایه زیبای البرز این مطالب را نوشته ای. امیدوارم نگرانیهایت در مورد وسایل خانه تا حالا رفع شده باشد.من در دخمه ای نوشته هایت را خواندم و خواستم بدانی که هر چند مثل شما ران مرغ به نیش نمیکشیم و احتمالا از بسیاری لذات دیگری که میبری بی بهره ایم اما در سلام کردن به زندگی با تو شریکیم و شاید حتی چند قدم جلوتر. چون گاهی مجبوریم به خاطر برقراری همین اینترنتمان کمی از هزینه های ضروری بزنیم. سلامی زیباتر به زندگی را از شما به انتظار میمانیم.شب خوش.