آی پی ام در سی ام اس تایمز

دوهفته نامه سی ام اس، این دفعه گروه ایرانی رو برای مصاحبه انتخاب کرد. در این مصاحبه، آقای علی فهیم و خانم مریم زینلی، (دو نفر دیگه از دانشجوهای ایرانی)، شرکت کردن. این مصاحبه های که با گروههای مختلف انجام می شه، هدفش اینه که نشون بده کساییکه فیزیک کار می کنن، زندگیهایی شبیه دیگران دارن و آدمهای عجیب و غریبی نیستن. ضمن اینکه به این وسیله، میشه گروههایی که از کشورها و موسسات   مختلف در اینجا مشغول به کارن رو شناخت.

اینجا می تونین نسخه الکترونیکی این مصاحبه رو که حاوی فیلم هم هست ببینید.

 

 

پی نوشت: کی یه کم وقت قرض میده؟ قول میدم یه روز پس بدم!

  
نویسنده : باران ; ساعت ٦:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۸/۱٥
تگ ها :

بدون شرح!!

یک دانشجوی کارشناسی، این نامه رو برای گروهی از دانشجویان دکتری دانشجویان دانشگاه شریف و از جمله من، فرستاده:

"

سلام
من با ایمیل شما از طریق اینترنت آشنا شدم.من دارم برای کنکور کارشناسی ارشد آماده میشم. تعدادی مسئله از فیزیک پایه (مکانیک- الکتریسیته- حرارت و ترمودینامیک- نور) دارم. میخواستم از شما بپرسم آیا میتوانید به من کمک کنید ؟
اگر فرصت حل کردن دارید و فرمولهای فیزیک پایه هم یادتان هست لطف می کنید به من خبر بدهید." البته منظورم حل مجانی نیست. اگر مایل بودید من فایل سوالات را برایتان بفرستم تا ببینید و بعد یک برآوردی بکنید و یک قیمتی تعیین کنید. اگر مذاکره نتیجه بخش بود بعد حل بفرمایید. اگر هم که به هر دلیل نمیتوانید یا فرصت ندارید که هیچ. با تشکر از شما

"

با توجه به متن بالا، به این سوال پاسخ دهید:

چرا با خواندن این نامه، دلم آشوب شد؟

 

 

 

پی نوشت: از تاخیر در به روز شدن و جواب دادن کامنتها، عذر می خوام. به سفری رفته بودم که اگه فرصت بشه، درباره اش می نویسم.

  
نویسنده : باران ; ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۸/۱۳
تگ ها :